Меблі «GARANT»: проконсультуємо, підкажемо

Ви зважилися внести щось нове в інтер'єр або нарешті знайшли час придбати такі потрібні та чомусь досі у Вас відсутні меблі! «GARANT» завжди Вам допоможе! Ми індивідуально підходимо до кожного Вашого запиту, знаємо, як зробити правильно, зручно і красиво одночасно.

Починати інтер'єрні зміни в будинку потрібно почати з вимірювання приміщення і всіх параметрів, потрібних для Вас меблів. Для початку потрібно виміряти розміри кімнати і намалювати план, вказавши всі заміри. Обов'язково на плані потрібно відзначити дефекти, які, на жаль, бувають в будівлях - кривизну стін, нерівність кутів і т.д. Далі вказуємо параметри майбутніх меблів.

Як показує багаторічний досвід, заміри, зроблені недосвідченими людьми, дуже сильно відрізняються від тих, які зробив фахівець. Невелика похибка в розмірі може запросто все зіпсувати, так як при монтажі виявиться, що не вистачає якихось 0,5 см для шафи і вона не влазить, або тумбочка закриє випадково розетку, або просто полиця буде висіти криво.

Щоб допомогти Вам уникнути таких незручних ситуацій, радимо скористатися допомогою наших фахівців. «GARANT» зробить це для Вас абсолютно безкоштовно. Ми не тільки зробимо виміри, ми зможемо вказати помилки в проектуванні на етапі ідеї, підказати, як зручніше зробити ту чи іншу деталь.