Послуги

Не тільки спроектуємо і виготовимо, але і встановимо

Монтаж мебели

Готові меблі - це ще тільки половина дороги до красивого інтер'єру. Адже все те, що спроектували та виготовили ще потрібно зібрати і встановити. І багато хто робить банальну помилку, вирішивши все зробити самостійно. А адже етап збірки не менш важливий від етапу виготовлення. Точно так, як поганий матеріал впливає на довговічність експлуатації, так і неправильно зібрані меблі можуть прийти в непридатність дуже швидко.

Меблі «GARANT»: проконсультуємо, підкажемо

Ви зважилися внести щось нове в інтер'єр або нарешті знайшли час придбати такі потрібні та чомусь досі у Вас відсутні меблі! «GARANT» завжди Вам допоможе! Ми індивідуально підходимо до кожного Вашого запиту, знаємо, як зробити правильно, зручно і красиво одночасно.

Дизайн і розробка меблів від «GARANT»

Разработка проекта

Функціональність, раціональність і стиль - основні принципи роботи дизайнерів «GARANT». Ми допоможемо Вам спроектувати не тільки зручні меблі, ми зробимо її красивими і практичними. Кожна деталь будемо виконувати свою роль, і Ви отримаєте максимум корисної площі для використання.

«GARANT» в своїй роботі керується побажанням клієнта і своїм багаторічним досвідом. До кожного питання ми підходимо індивідуально, враховуємо характеристики приміщення для створення унікального проекту, зручного для нашого клієнта.